Magdalena StasiowskaMAGDALENA STASIOWSKA

Radna Rady Miejskiej w Kołaczycach obecnej kadencji, pracownik Urzędu Miasta w Jaśle, magister Ekonomii, specjalność Fundusze Europejskie. Osoba ambitna, odważna,  skoncentrowana na celach, doświadczony samorządowiec. Skuteczna w działaniu dla społeczności lokalnej, nie przerażają ją trudności. Gotowa do działania w powiecie na rzecz gmin Kołaczyce i Brzyska.  Prywatnie pozytywnie zakręcona i pełna pomysłów, uwielbia zbierać grzyby oraz gotować dla przyjaciół i rodziny.

Kandyduję do Rady Powiatu w Jaśle. Moja wizja powiatu jest prosta i przejrzysta. Chcę aby powiat był bezpieczny, czysty i zadbany, otwarty na nowe inicjatywy z perspektywą dynamicznego rozwoju dzięki środkom z UE. Chociaż jestem osobą młodą, wiarę w osiągnięcie zakładanych celów opieram na konkretnej wiedzy. Ukończyłam z tytułem magistra studia ekonomiczne, od lat pracuję w samorządzie. Nie przerażają mnie trudności. Jako radna miejska dzielnie walczyłam o dobro mieszkańców. Mimo sporów, a nawet spraw sądowych, nie poddawałam się i udowadniałam, że nie wolno dawać się zastraszać i manipulować. Prawda zawsze się obroni.

Wymagam od innych, ale przede wszystkim od siebie. W 2015 r. zostałam wyróżniona w Plebiscycie Nowin Kobieta Przedsiębiorcza. W 2018 r. zostałam wyróżniona tytułem Radny na Medal.

Kiedy otrzymacie kartę do głosowania, władza naprawdę jest w Waszych rękach. Użyjcie jej w dobrej sprawie! Proszę o Wasz głos.