Okręg Wyborczy nr 4

Madej PiotrPIOTR MADEJ, zamieszkały LIPNICA DOLNA, gmina BRZYSKA

Mieszkaniec Lipnicy Dolnej gm. Brzyska. Żonaty, dwoje dzieci w wieku 16 i 13 lat. Wykształcenie wyższe. Właściciel Samotni pod Liwoczem. Radny gminy dwóch kadencji. Działa społecznie w stowarzyszeniach. Autor kilku książek i publikacji.

Magdalena StasiowskaMAGDALENA STASIOWSKA

Radna Rady Miejskiej w Kołaczycach obecnej kadencji, pracownik Urzędu Miasta w Jaśle, magister Ekonomii, specjalność Fundusze Europejskie. Osoba ambitna, odważna,  skoncentrowana na celach, doświadczony samorządowiec. Skuteczna w działaniu dla społeczności lokalnej, nie przerażają ją trudności. Gotowa do działania w powiecie na rzecz gmin Kołaczyce i Brzyska.  Prywatnie pozytywnie zakręcona i pełna pomysłów, uwielbia zbierać grzyby oraz gotować dla przyjaciół i rodziny.

Dariusz FundakowskiDARIUSZ FUNDAKOWSKI, zamieszkały LUBLICA

Jestem żonaty, mam dwójkę dzieci. Od 23 lat pracuje w PZU jako agent ubezpieczeniowy na terenie dwóch gmin: Kołaczyce i Brzyska, ciesząc się zaufaniem klientów. Od 7 lat pełnię funkcję społeczną jako prezes Stowarzyszenia „Nasza Szkoła” w Lublicy.

Otylia LesniakOTYLIA ANNA LEŚNIAK, 21 lat, zamieszkała MIASTO JASŁO

Jestem studentką 3 roku Politechniki Krakowskiej na wydziale fizyki matematyki i informatyki, kierunek: matematyka. Jestem osobą kreatywną, pracowitą, prowadzę aktywny tryb życia. Jestem również członkiem samorządu studenckiego, z własnej inicjatywy podejmuję działania na rzecz Uczelni. Interesuję się podróżami, moją pasją jest czytanie. Chętnie pomagam innym co odnajduje odzwierciedlenie między innymi w akcjach charytatywnych, w których chętnie uczestniczę.