Okręg Wyborczy nr 3

Mariusz SepioMARIUSZ JANUSZ SEPIOŁ 56 lat, HARKLOWA, GMINA SKOŁYSZYN

Mieszkam w Harklowej, mam 56 lat, żonę i dwóch dorosłych synów. Mam wyższe wykształcenie, ukończyłem fizykę na Uniwersytecie Pedagogicznym w Krakowie, podyplomówki: informatykę na Uniwersytecie Jagiellońskim i wychowanie fizyczne na AWF w Katowicach.

Uczę fizyki w Zespole Szkół Technicznych w Jaśle (dawniej ZS nr 1), propaguję turystykę i sport, jestem instruktorem narciarstwa, popularyzuję współczesną naukę i technikę.

Przez ostatnie trzy kadencje od 2006 roku jestem aktywnym radnym powiatowym a przez niespełna rok pełniłem funkcję starosty. W tym czasie nie ulegałem naciskom partyjnym, ostro krytykowałem pomysły samorządowców niekorzystne dla większości mieszkańców.

Inicjuję i popieram wszystkie uzasadnione ekonomicznie i społecznie inwestycje, zdecydowanie sprzeciwiam się nierozsądnemu wydawaniu pieniędzy publicznych.

Zapraszam na stronę:

http://www.wirtualnejaslo.pl/artykul/glos_protestu_przeciwko_patologiom_w_srodowisku_prawa_i/13777/

Nabozny AdamADAM NABOŻNY 39 lat, SŁAWĘCIN, GMINA SKOŁYSZYN

Rogowska BeataBEATA BARBARA ROGOWSKA, 52 lata, zamieszkała LISÓW, GMINA SKOŁYSZYN

Nowoczesne rozwiązania, tradycyjne wartości!

Mieszkam w Lisowie, jestem mężatką, mam dwoje dorosłych dzieci.

Mam wyższe wykształcenie pedagogiczne,  specjalność nauczanie początkowe oraz ukończone

studia podyplomowe o kierunku:

  • Terapia i diagnoza psychologiczno –pedagogiczna
  • Logopedia
  • Zarządzanie oświatą
  • Zarządzanie BHP

Jestem wykładowcą akademickim Wyższej Szkoły Biznesu i Przedsiębiorczości w Ostrowcu Świętokrzyskim na kierunku Logopedia, Oligofrenopedagogika. Na co dzień uczę  w Szkole Podstawowej im. Macieja  Rataja w Lisowie. Jestem Współzałożycielką i członkiem Zarządu Stowarzyszenia „Tęcza” na Rzecz Osób Niepełnosprawnych w Skołyszynie.

KATARZYNA MAGDALENA PODRAZA 25 lat, zamieszkała LIPNICA GÓRNA, GMINA SKOŁYSZYN

Klisiewicz Roman

ROMAN FRANCISZEK KLISIEWICZ 54 lata, zamieszkały ŚWIĘCANY, GMINA SKOŁYSZYN

Jestem żonaty, od urodzenia mieszkam w Święcanach. Posiadam wykształcenie średnie – zawodowe. Zawodowo związany jestem z Jasielską Spółdzielnią Mieszkaniowej w Jaśle.  Jako radny Rady Powiatu w Jaśle zamierzam aktywnie uczestniczyć w pracach  na rzecz lokalnej społeczności. Promować  budowę i rozwój sieci internetowych, budowę i modernizację dróg lokalnych, ze szczególnym uwzględnieniem poprawy bezpieczeństwa uczestników ruchu, w tym budowy chodników dla pieszych.